הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

NVIDIA הציגה שירות של AI כדי להגביר את הפיתוח והכוונון של יישומי AI מחוללים מותאמים אישית עבור ארגונים וסטארט-אפים הפרוסים על Microsoft Azure.

השירות  של NVIDIA AI מחבר שלושה אלמנטים - אוסף של מודלים של NVIDIA AI Foundation, מסגרת וכלים NVIDIA NeMo™, ושירותי מחשוב-על של NVIDIA DGX™ Cloud AI - שנותנים לארגונים פתרון מקצה לקצה ליצירת מודלים מותאמים אישית של AI . לאחר מכן עסקים יכולים לפרוס את המודלים המותאמים אישית שלהם עם תוכנת NVIDIA AI Enterprise כדי להפעיל יישומי בינה מלאכותית, כולל חיפוש חכם, סיכום ויצירת תוכן.

מובילות התעשייה SAP SE, Amdocs ו-Getty Images הן בין החלוצות שבונות מודלים מותאמים אישית באמצעות השירות.

"חברות זקוקות למודלים מותאמים אישית כדי לבצע מיומנויות מיוחדות שהוכשרו על ה-DNA הקנייני של החברה שלהם - הנתונים שלהם", אמר Jensen Huang, מייסד ומנכ"ל NVIDIA. "השירות של AI של NVIDIA משלב את טכנולוגיות מודל הבינה המלאכותית הגנרטיביות שלנו, מומחיות אימון LLM ומפעל בינה מלאכותית בקנה מידה ענק. בנינו את זה ב-Microsoft Azure כך שארגונים ברחבי העולם יוכלו לחבר את המודל המותאם אישית שלהם עם שירותי הענן המובילים בעולם של Microsoft."

"השותפות שלנו עם NVIDIA משתרעת על כל שכבה של מחסנית Copilot - מסיליקון ועד תוכנה - כשאנחנו מחדשים יחד לעידן החדש הזה של AI", אמרה סאטיה נאדלה, יו"ר ומנכ"ל מיקרוסופט. "עם שירות היציקה הגנרטיבית של AI של NVIDIA ב-Microsoft Azure, אנו מספקים יכולות חדשות לארגונים וסטארט-אפים לבנות ולפרוס יישומי AI בענן שלנו."

מובילי תעשייה בונים לימודי LLM מותאמים בזמן

ניתן להשתמש בשירות של AI של NVIDIA כדי להתאים אישית מודלים עבור יישומים המונעים בינה מלאכותית בתעשיות, כולל תוכנה ארגונית, טלקומוניקציה ומדיה. ברגע שהם מוכנים לפרישה, ארגונים יכולים להשתמש בטכניקה הנקראת Retrieval-Augmented Generation (RAG) כדי לחבר את המודלים שלהם עם הנתונים הארגוניים שלהם ולגשת לתובנות חדשות.

כלקוח הראשון של NVIDIA DGX Cloud ב-Microsoft Azure,  חברת SAP מתכננת להשתמש בשירות ובזרימת עבודה אופטימלית של RAG עם תוכנות NVIDIA DGX Cloud ו-NVIDIA AI Enterprise הפועלות על Azure כדי לעזור להתאים אישית ולפרוס את Joule®, טייס המשנה החדש של AI מחולל השפה הטבעית.

"ג'אול מסתמך על העמדה הייחודית של SAP בקשר של עסקים וטכנולוגיה, ובונה על הגישה הרלוונטית, האמינה והאחראית שלנו ל-Business AI", אמר כריסטיאן קליין, מנכ"ל וחבר מועצת המנהלים של SAP SE. "בשיתוף עם NVIDIA, Joule יכול לעזור ללקוחות לנצל את הפוטנציאל של AI יצירתי עבור העסק שלהם על ידי אוטומציה של משימות גוזלות זמן וניתוח מהיר של נתונים כדי לספק חוויות אינטליגנטיות ומותאמות אישית יותר."

אמדוקס, ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה, מייעלת מודלים עבור מסגרת Amdocs amAIz כדי להאיץ את האימוץ של יישומי AI ושירותי בינה מלאכותית עבור חברות טלקום ברחבי העולם.

"טכנולוגיית AI גנרטיבית מציגה הזדמנות מדהימה לספקי שירותים להמציא מחדש את הדרך שבה הם מתקשרים עם לקוחות", אמר שוקי שפר, נשיא ומנכ"ל אמדוקס. "מינוף הטכנולוגיה של NVIDIA ושל מיקרוסופט להפעלת המסגרת של Amdocs amAlz יביא ללקוחות יישומים חדשים המופעלים על ידי GenAI מהר יותר ויאפשר להם להפיק תועלת מהפוטנציאל העצום של AI יצירתי, תוך מתן אבטחה, אמינות וביצועים ברמה ארגונית."

מודלים מותאמים עבור AI מחולל מותאם אישית

לקוחות המשתמשים בשירות של NVIDIA יכולים לבחור מבין מספר דגמי NVIDIA AI Foundation, כולל משפחה חדשה של דגמי NVIDIA Nemotron-3 8B המתארחים בקטלוג הדגמים של Azure AI. מפתחים יכולים גם לגשת לדגמי Nemotron-3 8B בקטלוג NVIDIA NGC™, כמו גם לדגמי קהילה כמו דגמי Llama 2 של Meta המותאמים ל-NVIDIA עבור מחשוב מואץ, שיגיעו בקרוב גם לקטלוג הדגמים של Azure AI.

משפחת Nemotron-3 8B, שעברה אופטימיזציה של 8 מיליארד פרמטרים, כוללת גרסאות המותאמות למקרי שימוש שונים ובעלות יכולות רב לשוניות לבניית יישומי AI מחוללים בהתאמה אישית.

NVIDIA DGX Cloud זמין כעת ב-Microsoft Azure Marketplace

מחשוב-על של NVIDIA DGX Cloud AI זמין היום ב-Azure Marketplace. הוא כולל מופעים שלקוחות יכולים לשכור, בקנה מידה לאלפי NVIDIA Tensor Core GPUs, ומגיע עם תוכנת NVIDIA AI Enterprise, כולל NeMo, כדי להאיץ את ההתאמה האישית של LLM.

התוספת של DGX Cloud ב-Azure Marketplace מאפשרת ללקוחות Azure להשתמש בזיכויים הקיימים של Microsoft Azure Consumption Commitment כדי להאיץ את פיתוח המודלים עם מחשוב-על ותוכנה של NVIDIA AI.

תוכנת NVIDIA AI Enterprise משולבת כעת ב-Azure Machine Learning, ומוסיפה את הפלטפורמה של NVIDIA של תוכנת AI מאובטחת, יציבה ונתמכת ומדעי נתונים. זה מביא את NeMo ו-NVIDIA Triton Inference Server™ לשירות ה-AI בדרגה ארגונית של Azure.

המקור: חברת Nvidia בכתובת הזאת.