הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Qlik עוזרת ללקוחותיה לאמץ ולהרחיב את העוצמה של מודלים של שפה גדולה (LLMs) ובינה מלאכותית (AI) מחוללת עם Amazon Web Services (AWS) באמצעות אינטגרציות חדשות ופתרונות מונעי בינה מלאכותית.

עם השילוב שלו עם Amazon Bedrock, משתמשי Qlik Cloud יכולים כעת למנף בקלות את השפה הטבעית כדי ליצור תובנות חדשות מונעות בינה מלאכותית על AWS עם LLMs מהימנים ומפוקחים כגון AI21 Labs, Anthropic, Cohere ומטה, Amazon Bedrock הוא שירות מנוהל במלואו מנגיש מודלים בסיסיים (FMs) מחברות בינה מלאכותית מובילות באמצעות ממשק API לבנייה והרחבה של יישומי בינה מלאכותית. אינטגרציה זו מתבססת על פורטפוליו של Qlik של אינטגרציות מקוריות ברמת המנוע עם Amazon SageMaker, Amazon SageMaker Autopilot ו-Amazon Comprehend, אשר כבר מאפשרות ללקוחות למנף AI ולמידת מכונה (ML) במאמצי חיזוי ובניית מודלים.

בנוסף לאינטגרציה החדשה של Amazon Bedrock, לקוחות כמו HARMAN ושניידר אלקטריק נהנים משילוב של AWS ופתרונות מ-Qlik Staige. Qlik Staige הוא מערך הפתרונות ההוליסטי של החברה המסייע לארגונים לבנות בסיס נתונים מהימן עבור AI, למנף ניתוחים מודרניים משופרים בינה מלאכותית ולפרוס AI עבור מקרי שימוש מתקדמים.

"מנהלי המסעדות שלנו כבר מניעים החלטות משפיעות בכל הפעילות שלהם באמצעות השילוב של Qlik Cloud ו-AWS", אמר דן וויליאמס, ראש מודיעין עסקי ב-PizzaExpress. "אנחנו נרגשים מהפוטנציאל של מינוף AWS ו-Qlik ביחד כדי ליישם AI ו-LLM בתחומים כמו ניתוח סנטימנטים לשיפור שביעות רצון לקוחות ומגמות חיזוי שיעזרו לנו לעסוק בלקוחות שלנו בדרכים חדשות. הכלים הללו גם מאפשרים לנו להבטיח אבטחת מידע וממשל מקיפים בכל שלב".

Qlik היא שותפה של AWS מאז 2020, עם כל סל הפתרונות שלה לניתוח ונתונים זמין ב-AWS Marketplace, קטלוג דיגיטלי עם אלפי רישומי תוכנה של ספקי תוכנה עצמאיים המקלים על איתור, בדיקה, קנייה ופריסה של תוכנות הפועלות ב-AWS. בנוסף לאינטגרציות הקשורות ל-AI ו-ML, Qlik מחזיקה במגוון ייעודים של AWS, כולל Amazon Redshift Ready, Amazon Relational Database Service (RDS) Ready, סטטוס כשירות תוכנה של נתונים ו-AWS Analytics ומצב כשירות תוכנה להגירה ומודרניזציה של AWS. הרוחב והעומק של האינטגרציות והייעודים מעניקים ללקוחות מידה גבוהה של ביטחון בעת פריסת Qlik לצד AWS כמרכיב ליבה באסטרטגיות ה-AI שלהם.

"לקוחות AWS מסתכלים על LLMs ו-AI יצירתי כדי ללכוד רמות חדשות של חדשנות ופרודוקטיביות בניהול נתונים וניתוח, ו-Qlik מתמקדת באספקת חידושים כאלה על ידי שילוב Qlik Cloud עם AWS", אמר איתמר אנקוריון, SVP Technology Alliances ב-Qlik. "הוספת אינטגרציה עם Amazon Bedrock מרחיבה עוד יותר את העבודה שלנו עם AWS על פני כל תיק Qlik Staige שלנו, והמחויבות המתמשכת שלנו לאינטגרציות עתידיות מראה ללקוחות שהם יכולים למנף בצורה חלקה את Qlik לצד AWS כדי להניע את הצלחת AI."

המקור: חברת QLIK בכתובת הזאת.