הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

אורקל הכריזה הום על הזמינות הכללית של שירות AI הגנרטיבי של Oracle Cloud Infrastructure (OCI) יחד עם חידושים חדשים שמקלים על ארגונים לנצל את ההתקדמות העדכנית ביותר בתחום הבינה המלאכותית הגנרטיבית.

שירות OCI Generative AI הוא שירות מנוהל במלואו המשלב בצורה חלקה מודלים של שפות גדולות (LLMs) מ-Cohere ומ-Meta Llama 2 כדי לתת מענה למגוון רחב של מקרי שימוש עסקיים. שירות OCI Generative AI כולל כעת יכולות רב לשוניות התומכות ביותר מ-100 שפות, חוויית ניהול אשכולות GPU משופרת ואפשרויות כוונון גמישות. לקוחות יכולים להשתמש בשירות OCI Generative AI בענן של Oracle וב-lokale דרך OCI Dedicated Region.

פישוט ההתאמה האישית של מודלים AI גנרטיביים

כדי לעזור ללקוחות לטפל בבעיות עסקיות המתמקדות ביצירת טקסט, סיכום ומשימות דמיון סמנטי, הדגמים העדכניים ביותר מ-Cohere ומ-Meta Llama 2 יהיו זמינים בשירות מנוהל שניתן לצרוך אותו באמצעות קריאות API. בנוסף, לקוחות יוכלו להטמיע בינה מלאכותית גנרטיבית בקלות ובאופן מאובטח בערימת הטכנולוגיה שלהם, עם אבטחת מידע וממשל הדוקים.

לקוחות עשויים לחדד עוד יותר את המודלים הללו תוך שימוש בנתונים משלהם עם טכניקות של אחזור מגדילה (RAG), כך שהמודלים יבינו את הפעולות הפנימיות הייחודיות שלהם. כעת בגרסת בטא, שירות OCI Generative AI Agents עם סוכן RAG משלב את הכוח של LLMs וחיפוש ארגוני המבוסס על OCI OpenSearch כדי לספק תוצאות בקונטקסט המשופרות עם נתונים ארגוניים. סוכן זה מאפשר למשתמשים לשוחח עם מקורות נתונים ארגוניים מגוונים באמצעות שפה טבעית ללא צורך במיומנויות מומחים. המידע שאוחזר עדכני - אפילו עם מאגרי נתונים דינמיים - והתוצאות מסופקות עם הפניות לנתוני המקור המקוריים.

מהדורת הבטא הראשונית תומכת ב-OCI OpenSearch. המהדורות הקרובות יתמכו במגוון רחב יותר של כלי חיפוש וצבירת נתונים ויספקו גישה ל-Oracle Database 23c עם AI Vector Search ו-MySQL HeatWave עם Vector Store. אורקל גם תספק פעולות סוכנים מובנות מראש על פני חבילת יישומי ה-SaaS שלה, כולל Oracle Fusion Cloud Applications Suite, Oracle NetSuite, ויישומי תעשייה כגון Oracle Health.

הטמעת בינה מלאכותית גנרטיבית בכל שכבה של ערימת אורקל

תשתית ה-AI המובילה של אורקל והפורטפוליו המקיף של יישומי ענן יוצרים שילוב רב עוצמה לאמון הלקוחות. על ידי שילוב בינה מלאכותית גנרטיבית על פני תיק יישומי הענן שלה - כולל ERP, HCM, SCM ו-CX - אורקל מאפשרת ללקוחות לנצל את החידושים האחרונים בתהליכים העסקיים הקיימים שלהם. בנוסף, אורקל משלבת יכולות בינה מלאכותית גנרטיביות בתיק מסדי הנתונים שלה כדי לאפשר ללקוחות לבנות יישומים המופעלים על ידי AI משלהם. עם Autonomous Database Select AI, לקוחות יכולים להאיץ את פיתוח האפליקציות או ליצור פתרונות עסקיים חדשים על ידי שילוב הנתונים הארגוניים הפרטיים שלהם עם הפרודוקטיביות והיצירתיות של AI יצירתי.

כדי לעזור ללקוחות לבנות, לאמן, לפרוס ולנהל LLMs עם ספריות קוד פתוח כגון Hugging Face's Transformers או PyTorch, אורקל מרחיבה גם את היכולות של OCI Data Science. התכונה החדשה של OCI Data Science AI Quick Actions, שתהיה בגרסת בטא בחודש הבא, מאפשרת גישה ללא קוד למגוון של LLMs בקוד פתוח, כולל ספקים מובילים כגון Meta או Mistral AI.

המקור: חברת אורקל בכתובת הזאת.