הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Qlik, מובילה עולמית בניתוח נתונים ואינטגרציה, הודיעה על הקמת מועצת הבינה המלאכותית  שלה.

על ידי כינוס קבוצה מכובדת של יועצים, Qlik תאיץ את הפיתוח האחראי של סל המוצרים מונעי הבינה המלאכותית שלה, תהנה מהמומחיות של כמה ממומחי הבינה המלאכותית הבולטים בעולם, כדי לעזור ללקוחות להשתמש בנתונים שלהם כדי להשיג תוצאות עסקיות משמעותיות יותר.

דוח ה-Generative AI Benchmark של Qlik מצא כי 31% מהמנהלים הבכירים מתכננים להוציא יותר מ-10 מיליון דולר על יוזמות בינה מלאכותית בשנה הקרובה ו-79% כבר השקיעו בכלים או פרויקטים של בינה מלאכותית. למרות ההתלהבות הזו, הוא גם גילה שהם מבינים את הצורך להקיף אותם באסטרטגיות הנתונים הנכונות כדי לממש את הפוטנציאל שלהם. אם אבני הבניין של הנתונים של בינה מלאכותית אינן מנוהלות כראוי מכיוון שהיא עוברת דמוקרטיה בכל כוח העבודה, זה עלול להוות איום רציני על היעילות והשלמות של הפעילות העסקית. מועצת הבינה המלאכותית הוקמה כדי לעזור ללקוחות של Qlik לנווט את האתגרים הללו ולייעץ לגבי שיטות עבודה מומלצות.

חברי המועצה יפעלו בתוך Qlik כדי להנחות את כיוון המו"פ של החברה, ליידע את מפת הדרכים של המוצר שלה ולהבטיח שהשימוש של לקוחותיה ב-AI של Qlik נבנה עם אחריות ואתיקה בראש. המועצה גם תחנך את מנהיגי ועובדי Qlik כיצד לרתום את מלוא הפוטנציאל של AI, תוך מתן תובנות לגבי סדרי העדיפויות של מנהיגים עסקיים המוטלים עליהם להפגין ערך מהשקעות ב-AI.

המקור: חברת Qlik בכתובת הזאת.