הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Anaconda ., הספקית של קוד המקור הפופולרי ביותר בעולם ל-AI, למידת מכונה ומדעי הנתונים, הכריזה היום על חממת בינה מלאכותית חדשה .

 פיטר וואנג מונה למנהל הבינה המלאכותית והחדשנות הראשית והוא יוביל את חממת הבינה המלאכותית החדשה של אנקונדה. חממת AI תשמש כקבוצת מחקר ופיתוח פנימית המוקדשת לקידום ביצועי Python בעומסי עבודה של AI ותמיכה ביתרון התחרותי של החברה. בהתאם למשימתה של אנקונדה להעצים את העולם בכוחם של AI, מדעי הנתונים ופייתון, חממת AI של Anaconda תפעל לפיתוח פריצות דרך חדשות ב-Python ובינה מלאכותית בקוד פתוח שיאפשרו את הדור הבא של יישומי ומוצרי AI. פרטים נוספים על חממת הבינה המלאכותית של אנקונדה ישוחררו במהלך החודשים הקרובים. וואנג גם ימשיך להנחות את צמיחתה של אנקונדה כחבר בדירקטוריון שלה.

אנקונדה ביצעה השקעות מרובות ב-AI ודמוקרטיזציה של Python בשנה האחרונה, כגון Anaconda Assistant, Python in Excel, Edublocks ו- PyScript. לצד חידושי המוצר הללו, Anaconda פיתחה שותפויות עמוקות עם ארגונים כמו Microsoft, IBM WatsonX, Oracle, Intel ו- Snowflake כדי להביא את הכוח של Python למשתמשים שלה.

באמצעות השקעות אלו והמשך צמיחת שוק, אנקונדה הגדילה את בסיס הלקוחות הארגוני שלה פי 15 מאז 2020, והייתה ברבעון הרביעי של 2023 לרבעון ההכנסות הגדול ביותר שלה בהיסטוריה.

המקור: חברת Anaconda בכתובת הזאת.