הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il


Salesforce הכריזה על זמינותו של Einstein 1 Studio, קבוצה של כלים דלי קוד המאפשרים למנהלי Salesforce ולמפתחים להתאים אישית את Einstein Copilot - עוזר ה-AI לשיחה עבור CRM - ולהטמיע בצורה חלקה AI בכל אפליקציה עבור כל חווית לקוח ועובד.

Einstein 1 Studio כולל Copilot Builder ליצירת פעולות AI מותאמות אישית לביצוע משימות עסקיות ספציפיות, Prompt Builder לבנייה והפעלה של הנחיות מותאמות אישית בזרימת העבודה, ו-Model Builder, שבו משתמשים יכולים לבנות או לייבא מגוון דגמי AI. זה מאפשר לעסקים לספק חוויות AI מהימנות על פני פלטפורמת Einstein 1 של Salesforce, המותאמות לצרכי הלקוחות שלהם.

למה זה חשוב: ארגונים מתמודדים עם אתגרים קריטיים בפתיחת הכוח של בינה מלאכותית בעסק שלהם, כאשר 9 מתוך 10 מומחי IT אומרים שה-AI הגנרטיבי אילץ אותם לשנות את האופן שבו מיושמת והשימוש בטכנולוגיה חדשה. הם זקוקים לממשקי משתמש אינטואיטיביים המקלים על אינטראקציה עם AI בזרימת העבודה; מודלים של AI שיתאימו למקרי השימוש שלהם; וגישה לנתוני לקוחות ועסק מהימנים כדי לבסס את המודלים של AI ולהבטיח תפוקות מדויקות ורלוונטיות.

פלטפורמת Einstein 1 של Salesforce משלבת את ממשק המשתמש, מגוון דגמי בינה מלאכותית ונתונים בפלטפורמה אחת מונעת מטא נתונים. זה מה שמניע את הכלים של Einstein 1 Studio, המאפשר התאמה אישית של קוד נמוך וללא קוד של Einstein Copilot, כמו גם בנייה ושינוי של הנחיות ופעולות משובצות שמתחברות בצורה חלקה למודלים של AI בזרימת העבודה בכל אפליקציית Salesforce. Einstein 1 Studio משולב בצורה עמוקה עם Data Cloud, אשר פותח ומאחד בבטחה נתונים כלואים ומבסס מודלים של AI עם הבנה מקיפה של הנתונים והמטא נתונים של הלקוחות.

היכנסו לעומק עם Einstein 1 Studio: מנהלי ומפתחים של Salesforce יכולים להשתמש בכלים החדשים הבאים של Einstein 1 Studio כדי לבנות את הדור הבא של יישומי AI על ידי התאמה אישית של AI בכל אפליקציה וזרימת עבודה של Salesforce. זה יעזור לחברות להגביר את הפרודוקטיביות, לשפר את חוויות הלקוחות ולהגדיל את שולי הרווח.

בין הכלים בהכרזה:

Copilot Builder: צור פעולות בינה מלאכותית לביצוע משימות עסקיות (בטא) - Copilot Builder עוזר לכל חברה להגדיר ולהתאים אישית את Einstein Copilot לעסק שלה.

Prompt Builder: צור הנחיות בינה מלאכותיות מותאמות אישית ומהימנות בקלות (GA) - Prompt Builder מאפשר למנהלי מערכת ולמפתחים ליצור הנחיות בינה מלאכותית מותאמות אישית ניתנות לשימוש חוזר ללא קידוד, לפשט תהליכים מורכבים ולהניע חדשנות עסקית

בונה מודלים: בחר LLM או בנה מודל AI המבוסס על העבודה שיש לבצע (GA) - בניגוד לפתרונות אחרים המגבילים עסקים למודל שפה גדול (LLM), איינשטיין 1 Studio מספק את הגמישות להתחבר למגוון של דגמי AI.

המקור: חברת Salesforce בכתובת הזאת.