הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Sisense, הודיעה על הזמינות הכללית של Compose SDK עבור Fusion. ערכת כלים למפתחי תוכנה זו מאפשרת אספקת חוויות נתונים מותאמות אישית תוך שימוש בגישה תחילה, מדרגית ומודולרית על מנת להאיץ את היציאה לשוק ולמטב את החיסכון בעלויות.

החברה גם הכריזה על המהדורה שלה Fusion Winter 2024 כדי לשפר את חבילת הניתוח של Sisense - המורכבת מ- Fusion Embed, Sisense Cloud ו-Compose SDK - עם תכונות חדשות ועוצמתיות לשיתוף פעולה והתאמה אישית.

עם Fusion Compose SDK, מפתחים יכולים להשתמש בפלטפורמה האנליטית הראשונה של Sisense, המאפשרת יצירת שאילתות דינמיות, תרשימים ומסננים ישירות מקוד האפליקציה ללא לוחות מחוונים או ווידג'טים מוגדרים מראש. מפתחים יכולים לבנות ולבצע במהירות ניתוחים מתוחכמים ומודעים להקשר, מה שמאפשר לחברות לחסוך בשעות מפתחים יקרות, לייצר הכנסות מהר יותר על ידי קיצור זמן הפיתוח ולהישאר זריזים בתוך נוף הנתונים המשתנה ללא הרף כדי להקדים את המתחרים.

 

Sisense Fusion Compose SDK מציע:
מעבר מהיר יותר לשוק

עוצב עבור אינטגרציה מהירה בתוך מסגרות מרובות, חברות יכולות להשיק במהירות ניתוחים המוזרמים במוצרים שלהן.

שילוב גמיש בהזמנה אישית

מפתחים יכולים ליצור ניתוח מותאם אישית כדי לספק פתרונות המותאמים בצורה חלקה לצרכים העסקיים הספציפיים של הארגון שלהם.

חיסכון עלויות

חברות יכולות לשלב ביעילות אנליטיקה מתקדמת במוצרים, תוך צמצום זמן והוצאות הפיתוח.

צוותי מוצרי SaaS של היום מאותגרים לשחרר מוצרים נוספים במחזורי פיתוח קצרים יותר. שילוב אנליטיקה שלאחר הפיתוח עם מוצרי צד שלישי יכול ליצור אי התאמות בין האפליקציות וכלי האנליטיקה הפועלים לצידן, ובסופו של דבר לפגוע במסע המשתמש. Compose SDK משנה את הדינמיקה הזו בכך שהיא מאפשרת לחברות להחדיר ניתוח בכל מקום עם פונקציונליות ניתוח מקודדת מותאמת אישית שפועלת באופן מקורי בתוך האפליקציה. הטמעת ניתוח מודע להקשר באופן תחילה, ניתן להרחבה ומודולרית יוצרת מחזור פיתוח חזק יותר המספק ניתוח בדיוק היכן שהמשתמשים צריכים אותם.

המקור: חברת SISENSE בכתובת הזאת.