הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

Neo4j, חברה של Graph Database ו-Analytics, הודיעה על שיתוף פעולה עם מיקרוסופט כדי לספק הצעה מאוחדת של נתונים הנותנת מענה לצרכי הנתונים הקריטיים של הלקוחות עבור AI Generative (GenAI).

באופן ספציפי, שיתוף הפעולה יראה את יכולות הגרפים החזקות של Neo4j משולבות באופן מקורי ב-Microsoft Fabric ו-Microsoft Azure OpenAI Service כדי לשלב בצורה חלקה נתונים מובנים ובלתי מובנים, ולאפשר ללקוחות לחשוף דפוסים ויחסים נסתרים בתוך הנתונים שלהם לקבלת תובנות וקבלת החלטות טובות יותר, הכל כמו חלק מפתרון מקיף.

שירות Azure OpenAI מאפשר לעסקים להשתמש במודלים וכלים מתקדמים של AI המשחררים את מלוא הפוטנציאל של הנתונים שלהם. Microsoft Fabric היא פלטפורמת ניתוח מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת הכל, החל מהעברת נתונים ועד למדעי נתונים, ניתוח בזמן אמת ובינה עסקית. לקוחות נהנים מהשילוב של מסד הנתונים הגרפים של Neo4j בתוך Azure OpenAI ו-Microsoft Fabric בדרכים הבאות:

להפוך נתונים לא מובנים לגרף ידע: מפתחים יכולים להשתמש בשירות OpenAI כדי לעבד נתונים לא מובנים, לבנות אותם ולטעון אותם לתוך גרף ידע. פעם אחת בגרף ידע, משתמשים מחלצים תובנות באמצעות כלי הדמיית נתונים ושאילתות של Neo4j כמו Bloom או משתמשים במחבר Neo4j עם Power BI לבינה עסקית (BI).

לשפר את ההבנה וההסבר ההקשרי עם GraphRAG: עם פונקציות GenAI של Neo4j, ניתן להשתמש בשירות Azure OpenAI עבור יישומי GraphRAG משולבים במלואם, לפיהם ניתן להשתמש בשאילתות LLM מול נתונים ארגוניים בגרפי ידע. GraphRAG הוא צורה משופרת של Retrieval Augmentation Generation (RAG) שתוצאותיה מדגימות אינטליגנציה או שליטה העולה על גישות אחרות שהוחלו בעבר על מערכי נתונים פרטיים. ארגונים יכולים גם להשתמש בפלטפורמות תזמור של Gen AI כמו LangChain ו-LlamaIndex כדי לבנות אפליקציות GenAI אינטליגנטיות.

זיכרון לטווח ארוך עבור LLMs עם שילוב הטבעה וקטורית: Neo4j מספק זיכרון לטווח ארוך עבור מודלים של שפות גדולות על ידי תמיכה בהטבעות וקטוריות מקוריות. ל- Neo4j יש תמיכה מובנית לאחסון וקטור ויכולת חיפוש עבור יישומי GenAI חכמות. מפתחים יכולים כעת להשתמש בממשקי API להטמעה של Azure OpenAI כדי ליצור הטמעות ולאחסן אותם במסד הנתונים של Neo4j.

תובנות מבוססות גרפים כחלק מפלטפורמת הנתונים המאוחדת של Microsoft Fabric: לקוחות Microsoft Fabric יכולים כעת להשתמש ביכולות Neo4j Graph Database ו-Analytics כדי לגלות דפוסים ויחסים נסתרים בצורה עמוקה, קלה ומהירה. מפתחים יכולים ליישם את Azure Data Factory כדי להטמיע נתונים מ-OneLake לתוך Neo4j, לחלץ נתונים מ-Synapse Data Warehouse באמצעות מחבר מחסני הנתונים Neo4j, להפעיל אלגוריתמים של Graph Data Science ממחברות Synapse Data Science, ולמנף את Power BI לבניית לוחות מחוונים אינטראקטיביים ב-Neo4j Knowledge Graphs. .

Graph Analytics כעומס עבודה מקורי של Fabric: צוותי Neo4j ו-Microsoft Fabric עובדים יחד כדי לספק את Neo4j כעומס עבודה מקורי עבור Graph Analytics בפלטפורמת Microsoft Fabric. זה יאפשר למשתמשים לגשת לעומס עבודה של ניתוח גרפים ישירות ממסוף Microsoft Fabric, ליצור מודלים של גרפים מנתוני OneLake, לנתח נתוני גרף, להריץ אלגוריתמים של Graph Data Science באמצעות Neo4j Bloom, ולכתוב בחזרה תוצאות לתוך OneLake ליצירת תוצאות חלקות מקצה לקצה. שילוב.

המקור: חברת NEO4J בכתובת הזאת.