הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

NVIDIA NIM זמין כעת כדי להפוך את מיליוני המפתחים בעולם למפתחי בינה מלאכותית.

 NVIDIA הודיעה כי 28 מיליון המפתחים בעולם יכולים כעת להוריד את NVIDIA NIM -   אלו Microservices  המספקים מודלים כמכולות אופטימליות - לפריסה על עננים, מרכזי נתונים או תחנות עבודה, מה שנותן להם את היכולת לבנות בקלות יישומי בינה מלאכותית לCopilot, צ'אטבוטים ועוד, תוך דקות ולא שבועות.

יישומי AI חדשים אלה הופכים מורכבים יותר ויותר ולעתים קרובות משתמשים במספר מודלים עם יכולות שונות להפקת טקסט, תמונות, וידאו, דיבור ועוד. NVIDIA NIM מגדילה באופן דרמטי את פרודוקטיביות המפתחים על ידי מתן דרך פשוטה וסטנדרטית להוסיף בינה מלאכותית יצירתית ליישומים שלהם.

NIM גם מאפשרת לארגונים למקסם את השקעות התשתית שלהם. לדוגמה, הפעלת Meta Llama 3-8B ב-NIM מייצרת עד פי 3 יותר אסימוני בינה מלאכותית בתשתית מואצת מאשר ללא NIM. זה מאפשר לארגונים להגביר את היעילות ולהשתמש באותה כמות של תשתית מחשוב כדי לייצר יותר תגובות.

כמעט 200 שותפים טכנולוגיים - כולל Cadence, Cloudera, Cohesity, DataStax, NetApp, Scale AI ו-Synopsys - משלבים NIM בפלטפורמות שלהם כדי להאיץ פריסות בינה מלאכותית עבור יישומים ספציפיים לתחום, כגון טייסי שיתוף, עוזרי קוד, אווטרים אנושיים דיגיטליים ו יותר. Hugging Face מציעה כעת NIM - החל מ- Meta Llama 3.

"כל ארגון מחפש להוסיף בינה מלאכותית לפעילותו, אבל לא לכל ארגון יש צוות ייעודי של חוקרי בינה מלאכותית", אמר Jensen Huang, מייסד ומנכ"ל NVIDIA. "משולב בפלטפורמות בכל מקום, נגיש למפתחים בכל מקום, פועל בכל מקום - NVIDIA NIM עוזרת לתעשיית הטכנולוגיה להכניס AI גנרטיבי לכל ארגון."

ארגונים יכולים לפרוס יישומי AI בייצור עם NIM דרך פלטפורמת התוכנה NVIDIA AI Enterprise. החל מהחודש הבא, חברי תוכנית המפתחים של NVIDIA יכולים לגשת ל-NIM בחינם לצורך מחקר, פיתוח ובדיקות על התשתית המועדפת עליהם.

המקור: חברת Nvidia בכתובת הזאת.