הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 Qlik , חברת  באינטגרציית נתונים, ניתוח ובינה מלאכותית (AI), הודיעה ב-Snowflake Data Cloud Summit 2024 על הרחבת היכולות עם Snowflake Data Cloud באמצעות האימוץ של Snowflake Cortex AI.

פיתוח אסטרטגי זה מעשיר את היכולות של Qlik, ממנף פונקציות של Cortex AI, כולל וקטור, הטמעה והשלמות בתוך ארכיטקטורת RAG. שיתוף הפעולה הזה, שהוכרז במהלך Snowflake Data Cloud Summit 2024, מחזק עוד יותר את מעמדה של Qlik בחזית הניתוח מונעת בינה מלאכותית, ומאפשר לעסקים לבנות ולפעול על יסודות נתונים מהימנים ומוכנים לבינה מלאכותית.

מעמיקה יותר את האינטגרציה שלה עם Snowflake, Qlik מאפשרת כעת ללקוחות לרתום את מלוא הפוטנציאל של Cortex AI לניתוח מתקדם מונע בינה מלאכותית. שותפות רבת עוצמה זו חורגת מעבר לטיפול בנתונים מסורתיים, ומספקת כלים ליישומים דינמיים המופעלים על ידי בינה מלאכותית. הגישה החדשנית של Qlik מאפשרת לארגונים להטמיע למידה עמוקה בזרימות העבודה של הנתונים שלהם, תוך שיפור קבלת ההחלטות והיעילות התפעולית עם יכולות כגון ניתוח חיזוי בזמן אמת ותובנות נתונים חכמות.

האינטגרציה של Qlik מייעלת כעת את ניהול הנתונים של SAP עם Snowflake, ומשפרת את קליטת הנתונים, השינוי והניתוח. תוך שימוש באנליטיקה של Cortex AI והאנליטיקה של Qlik, זה מייעל את ניקוי הנתונים ומאפשר כתיבה של נתונים שהשתנו בחזרה לתוך SAP, מה שמשפר את היעילות התפעולית והאנליטית. המעבר הזה מעיבוד אצווה ליישומים אינטראקטיביים מונעי בינה מלאכותית מסמן התקדמות משמעותית באופן שבו ארגונים ממנפים נתונים לתובנות דינמיות.

ארגונים יכולים למקסם את הערך של הנתונים הארגוניים שלהם על ידי אימוץ גישת מוצרי נתונים חדשה ליצירת מוצרי נתונים אוצרים, ספציפיים לתחום ממערכי נתונים של Snowflake. על ידי מינוף בינה מלאכותית לאיסוף מהיר ויעיל יותר של מוצרי נתונים, יצירת פרופיל איכותי וניתוח מבוסס סמנטי מבוצעים באמצעות פונקציות מוגדרות על ידי משתמש (UDFs) בתוך Snowflake - ללא צורך בהעברת נתונים. גישה זו משפרת את ריבונות הנתונים ומייעלת את התאימות, ומקלה על עסקים לציית לתקנות הגנת מידע גלובליות. כדי להאיץ עוד יותר את אספקת מקרי השימוש, משתמשים עסקיים, כולל התפקיד המתהווה של מנהלי מוצר נתונים, יכולים ליצור ולצרוך מוצרי נתונים בצורה חלקה, תוך שהם נהנים מיכולות המחשוב החזקות של Snowflake מאחורי הקלעים.

בהתבסס על ההתקדמות עם שילוב נתונים של Cortex AI ו-SAP, Qlik הכריזה גם על אינטגרציה חדשה עם Snowpipe Streaming של Snowflake. שיפור זה מאפשר הזרמת נתונים בזמן אמת המשפרות משמעותית את הקליעה והמיידיות של ניתוח נתונים. Snowflake של Snowpipe Streaming היא טכנולוגיית סטרימינג רבת עוצמה המאפשרת לעדכן נתונים כל הזמן ולזמינים לניתוח, מה שמאפשר לעסקים להגיב במהירות למידע חדש ולקבל תובנות במהירות חסרת תקדים.

המקור: חברת Qlik בכתובת הבאה.