הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

 אורקל הכריזה על חידושים חדשים של AI במהדורה האחרונה של פלטפורמת הפיתוח בקוד נמוך של Oracle APEX. ה-APEX AI Assistant החדש מפשט את פיתוח האפליקציות ומסייע למפתחים לבנות במהירות יישומים עשירים בתכונות, קריטיות למשימה בקנה מידה גדול.

מפתחים יכולים כעת ליצור יישומים באמצעות הנחיות בשפה טבעית כדי לציין את היכולות והרכיבים הרצויים וליצור אוטומטית פקודות SQL, לבצע תיקון באגים בלחיצה אחת, לבטל את הצורך לזכור שמות טבלאות ולהוסיף בקלות ממשק שיחה מחוץ לקופסה ליישומים שלהם. Oracle APEX הוא תכונה עם תמיכה מלאה ללא עלות של Oracle Database וכל שירותי Oracle Database כולל Oracle Autonomous Database שמפתחים יכולים לנסות בחינם.

על ידי החלפת קידוד מסורתי מורכב, גישת הפיתוח ההצהרתית של Oracle APEX מאפשרת למפתחים לבנות ולפרוס יישומים ארגוניים קריטיים פי 20 מהר יותר עם פי 100 פחות קוד. עם למעלה מ-21 מיליון יישומים שנבנו, Oracle APEX היא הפלטפורמה המועדפת עבור למעלה מ-850,000 מפתחים בארגונים בתעשיות ברחבי העולם.

שיפורים חדשים בינה מלאכותית ב-Oracle APEX כוללים:

עוזר APEX AI: מאפשר יצירת פקודות SQL חוקיות מהנחיית משתמש בשפה טבעית. עוזר APEX AI זוכר את תחביר SQL, כך שמפתחים לא חייבים ומכינים את הכתיבה של שאילתות SQL. הוא מסביר את הקוד הקיים ומציע תיקוני באגים בקוד שניתן לאמץ בלחיצה פשוטה, ולשחרר מפתחים ממשימות קידוד שגרתיות.

Create App Assistant: מאפשר יצירת שרטוטי יישומים חדשים מהנחיית משתמש בשפה טבעית המציינת את התכונות והיכולות הרצויות. זה מפשט את הפיתוח של יישומים חדשים ומאפשר למפתחים למקד את האנרגיה והמשאבים שלהם ביצירת תכונות יישומים ייחודיות מותאמות אישית ולא בקוד הבסיסי.

דיאלוגים של AI לשיחה: מאפשרת למשתמשי קצה "לשוחח" עם האפליקציות שלהם בשפה טבעית באמצעות ממשק שיחה מחוץ לקופסה שמפתחים יכולים להוסיף בקלות ליישומים שלהם. כתוצאה מכך, מפתחים יכולים לספק חוויה עשירה יותר בתוך האפליקציה ללא צורך בבניית AI גנרטיבי או רכיבי עיבוד שפה טבעית מאפס.

המקור: חברת אורקל בכתובת הזאת.