הצטרפו לקבוצות שלנו לקבלת עדכונים מרוכזים פעם בשבוע:

ווטסאפ:
http://wa.dwh.co.il
טלגרם:
http://telegram.dwh.co.il

משתמשים כללים 2044 topics

Category
Last Post
פורום לתמיכה בקהילת ה-BO לדורותיו (BO5-BOXI) וכן מקום שאפשר להוריד,לקרוא ולבצע step by step פתרונות למגוון רחב של בעיות... הפורום מנוהל על ידי יואב לננטר

Moderators: Yoav

Qlikview 179 topics

הפורום למיישמי QlikView מהווה במה לשיתוף ידע: טיפים, חידושים, דוגמאות קוד, סרטונים והרבה "קיצורי דרך" לפתרון בעיות בהם נתקל כל מיישם מתחילת דרכו ועד לרמות מתקדמות. הפורום מנוהל ע"י צוות BI מקבוצת מיחשוב, הצוות מראשוני המפתחים ב QlikView בישראל אשר ישתף בידע שצבר במהלך מספר שנים ויענה על שאלות.

נהלי deployment
by לינוּר
7 years 2 months ago

Cognos 263 topics

פורום העוסק בכלי ה-BI של חברת Cognos, מרמת ה-System ופיתוח מודלים ועד לרמה של כתיבת והרצת דוחות.

Moderators: לינוּר
פורום זה עוסק בנושאי הBI של חברת מיקרוסופט: Analysis Services, Integration Services, Reporting Services

Moderators: eldad

Panorama 47 topics

פורום למשתמשי פנורמה, מקום מפגש לדיון ושיתוף רעיונות בנושאי מוצרי פנורמה. הפורום פתוח למשתמשים עיסקיים, מפתחים, מנהלי פרוייטים וסקרנים הרוצים להרחיב את הכרותם עם פנורמה. תוכנת BI בשימוש חברות מובילות בישראל ובעולם.

Moderators: מיכאל רעם

Informatica 136 topics

פורום זה נועד להחליף מידע בנושאים שונים ומגוונים הקשורים לאינטגרציית נתונים עם מוצרי אינפורמטיקה כגון: Power Center Power Analyzer, Power Exchange,, MetaData Manager, B2B וכו' בפורום זה, תוכלו להחליף מידע בכל הנוגע לפתרונות לסוגיות שונות ,בניית תהליכים בצורה נכונה, טיפים, ניהול נכון של ה-Repository, ושאר נושאים טכנים.

Moderators: Laromme Barr

SQL 33 topics

פורום זה עוסק בשפת SQL. בפורום זה אפשר לשאול שאלות, להציג בעיות ,טיפים וטריקים בשפת SQL. מומלץ מאד לציין את סוג הDB ואת גרסתו.

DataMining 165 topics

פורום כריית-נתונים - data mining נועד להחלפת דעות על כריית נתונים. אפשר לכתוב בו רעיונות, להתיעץ ולהציג כל שאלה שיש. הפורום פתוח לכל רמות השימוש בנושאים תיאורטיים ומעשיים של BI, תפעול, אסטרטגיה, מחקר, ועוד.


Moderators: Edith Ohri

ssis 1 topic

פורום למפתחי SSIS בעברית.
אפשר לשתף ידע ,לשאול שאלות, להציג בעיות ,טיפים וטריקים בפיתוח בכלי החשוב הזה.
אם מישהו מקבל הודעות שגיאה ואינו יודע איך לפתור אותן או באגים במהלך הרצת הpackage, או שאלות "איך עושים", או כל משהו אחר בכלי זה,מוזמן להעלות את הבעיה והאחרים מוזמנים להעלות פתרונות.
Time to create page: 0.052 seconds